All for Joomla All for Webmasters

Ewa Wiejas-Lipiecka

Członek Stowarzyszenia Mentorów Przełom, Mentor
CFO/Członek Zarządu – Stroeer Polska

ewa wiejas lipiecka
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami, ostatnio jako CFO oraz członek zarządu w polskim oddziale firmy międzynarodowej, budowanie oddziału polskiego prawie ze od podstaw, współudział w budowanie strategii firmy, doświadczenia w przejmowaniu firm (akwizycja, integracja),  udział w projekcie IPO, udane wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego zarządzania przedsiębiorstwem. Promuje szerokie spektrum patrzenia na pracę w organizacji, które można streścić w  dwóch słowach; „biznes z duszą. Ewa uważa, że najpierw trzeba bardzo dobrze poznać samego siebie, aby móc pozytywnie wpływać na innych, bo „świat zaczynamy zmieniać od siebie”.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • Rodzinne przedsiębiorstwa w USA,
  • Pepsico Poland,
  • Stroeer Polska Sp. z o.o.

MENTORING MOIM ZDANIEM
„to wszelkiego rodzaju inspiracja  prowadząca do przechodzenia na wyższy stan świadomości, który pozwala z innej perspektywy rozwiązać problemy/dylematy powstałe na poprzednim poziomie świadomości”
Ewa Wiejas- Lipiecka

REFERENCJE:
„W trakcie naszych spotkań udało Ci się skutecznie sprawić, ze moja strefa komfortu przestała mi się wydawać wieczna. Skutecznie pozbawiłaś mnie złudzeń, że bez pracy nad sobą oraz stałego rozwoju będę w stanie skutecznie konkurować na rynku. Pokazałaś mi, co jest ważne i nad czym powinnam pracować, i że nie powinnam mieć wyrzutów sumienia, bo JA też jestem ważna (odwieczne dylematy matki Polki). Z drugiej strony dałaś mi inspiracje i zmotywowałaś do działania, za co bardzo Ci jeszcze raz dziękuję. Jednym zdaniem.... gdybym miała wybierać mentora... wybrałabym Ciebie”
Agnieszka Zurek

EDUKACJA

  • Certyfikowany Mentor – OAM Otwarta Akademia Mentoringu Mind Partners & EMCC
  • Coachwise Essentials
  • Certyfikat ACCA
  • New York University -  wybrane kursy
  • Uniwersytet  Warszawski  -  Wydział Nauk Ekonomicznych

Mentorzy.org

Stowarzyszenie

Mentorów

PRZEŁOM

Dane

KRS: 0000484407

REGON: 146953511

NIP: 529-180-23-55

Koresp.

Ewa Wiejas – Lipiecka – sekretarz
Ströer Polska Sp. z o.o.
Plac Europejski 2
00-844 Warszawa

Siedziba

ul. Sportowa 74/8a

05-100

Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt z nami

Telefon: +48 691 444 565

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2019. Stowarzyszenie Mentorów PRZEŁOM