All for Joomla All for Webmasters

Iwona Błońska-Orzoł

Członek Stowarzyszenia Mentorów Przełom, Mentor
Dyrektor Zarządzający - CIRCLE OF LIFE (Leadership & Management Development)

Iwona Blonska
Teoretyczne fundamenty przekuła w sukces w świecie biznesu. Jest współodpowiedzialna za stworzenie długookresowych strategii marketingowych marek farmaceutycznych: Apap, Ibuprom, Gripex, z branży spożywczej: lodów Mövenpick, Manhattan i kosmetycznej: Dr Irena Eris, Pharmaceris, które do dzisiaj odnoszą sukcesy sprzedażowe na polskim rynku. Zrealizowana  przez nią i zespół kampania „Dla Niepokonanych” marki Ibuprom zdobyła Srebrne Effie Awards. Doskonaląc umiejętności zarządzania zespołem ukończyła Akademię Mentoringu uzyskując z wyróżnieniem certyfikat Mentora. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć potrzeby innych ludzi, wydobyć tkwiący w nich potencjał i cieszyć się wraz z nimi z zachodzących zmian.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

 • Metro AG,
 • Nestle,
 • USP Zdrowie,
 • Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris,
 • Eveline Cosmetics

MENTORING MOIM ZDANIEM
„to podróż w głąb własnych emocji, czas na refleksję. Udając się w nią, przewartościowałam swoje życie, odnalazłam uważność i bycie „tu i teraz”, odkryłam moc słuchania intuicyjnego.”

JA JAKO MENTOR
„Zależy mi na Twoim rozwoju, bo z Tobą ja także się rozwijam. Szukam istoty wyzwań stojących przed Tobą, podejmuję ryzyko i nie odpuszczam. Po to, abyś sam pomimo lęku, jaki będzie Ci towarzyszył, dokonał przełomu, podjął działanie i osiągnął to czego pragniesz. To droga pełna wysiłku, podejmowania ryzyka, trudnych pytań, w którą udamy się razem. Ale to Ty zdecydujesz o jej celu.”

Iwona Blońska - Orzoł

REFERENCJE:
„Są ludzie, którzy potrafią wydobyć z nas to co najlepsze i sprawić, że czujemy się silni i zaczynamy działać na najwyższych obrotach, by osiągnąć swój wymarzony cel. Iwona jest dla mnie właśnie taką osobą. Cieszę się, że mam możliwość z nią współpracować, i, że wspiera mnie jako mentorka na początku mojego rozwoju biznesowego.”
Adelajda Kołodziejska


„Zawsze sceptycznie podchodziłem do mentoringu, coachingu i tym podobnych procesów, natomiast już od pierwszego spotkania i rozmowy z Iwoną zmieniłem zdanie. Iwona ma niewątpliwie talent w nawiązywaniu kontaktów. Po kilku minutach rozmowy wiesz, że można jej ufać, co jest niezbędne do budowania partnerskich relacji. To znakomity, wymagający rozmówca. Rozmowa z nią zawsze inspiruje i zmusza do refleksji na długo po jej zakończeniu. Przemyślenia po każdej rozmowie z Iwoną powodują wzrost samoświadomości i chęć pracy nad samym sobą i swoim życiem (…).
Andrzej Amzel

EDUKACJA

 • Certyfikowany Mentor – OAM Otwarta Akademia Mentoringu Mind Partners & EMCC
 • Sales & Marketing Strategic Performance Management
 • New thinking to create new opportunities
 • Coaching operacyjny
 • Think on your feet
 • SGH -  studia doktoranckie w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
 • Politechnika Warszawska – Wydział Inżynierii Produkcji, Kierunek: Zarządzanie i Marketing

Mentorzy.org

Stowarzyszenie

Mentorów

PRZEŁOM

Dane

KRS: 0000484407

REGON: 146953511

NIP: 529-180-23-55

Koresp.

Ewa Wiejas – Lipiecka – sekretarz
Ströer Polska Sp. z o.o.
Plac Europejski 2
00-844 Warszawa

Siedziba

ul. Sportowa 74/8a

05-100

Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt z nami

Telefon: +48 691 444 565

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2019. Stowarzyszenie Mentorów PRZEŁOM