All for Joomla All for Webmasters

Pasja doskonalenia

Stowarzyszenie Mentorów Przełom powstało z pasji ciągłego doskonalenia siebie, swojego warsztatu mentorskiego, i relacji z Mentee. Naszą pracą współtworzymy najwyższe światowe wzorce i wyznaczamy kierunki rozwoju mentoringu w Polsce. Mamy odwagę zmieniać siebie i mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Poznaliśmy świat po drugiej stronie przełomu i przeprowadziliśmy innych tą drogą. Dołącz do nas, by czerpać z naszej siły, wiedzy i doświadczenia.

Tworząc społeczność profesjonalnych  Mentorów jako członkowie Stowarzyszenia mamy szansę zbudować większą świadomość kapitału społecznego w Polsce.  Ten kapitał, to przyszłość dla Nas  i przyszłych pokoleń Polaków. Dajmy szansę na stworzenie sieci myśli nowatorskiej i przestrzeni do dzielenia się dobrymi praktykami w procesie kształtowania  zmian. To  może wpłynąć na nasza pozycję w zakresie innowacyjności. Potrzebujemy dobrych zmian tak dla Polski jak i dla Świata.Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:

- aktywną działalność jego członków w roli mentorów, rozumianej jako wsparcie jednej osoby przez drugą w dokonywaniu przełomowych/znaczących postępów w obszarze wiedzy, myślenia i doświadczania - poza linią raportowania;

- prowadzenie działalności informacyjno-edukacyjnej, jak np.: organizowanie spotkań, seminariów, szkoleń, kursów, wykładów, odczytów, warsztatów oraz konferencji;

- podejmowanie inicjatyw wspierających społeczną odpowiedzialność biznesu;

- działalność wydawniczą;

- współpracę z instytucjami państwowymi, samorządowymi i pozarządowymi, sektorem gospodarczym i środkami masowego przekazu oraz innymi instytucjami w kraju i za granicą;

- fundowanie stypendiów.

Członkowie Honorowi

<span style=prof. David Clutterbuck">
prof. David ClutterbuckLeading keynote speaker
<span style=Piotr Czarnecki">
Piotr CzarneckiPrezes Raiffeisen Polbank
<span style=Tadeusz Gadacz">
Tadeusz GadaczProfesor Filozofii

Poznajmy się!

Mentoring to proces ze wszech miar twórczy,</br>dzięki któremu w wyniku wzajemnej inspiracji i wymianie wzrastamy…

Poznaj nas

Poznaj nowatorską drogę rozwoju siebie i innych.

Czy jesteś gotowy na odkrycie nowego sposobu wpływania na siebie oraz rzeczywistość wokół Ciebie? Zaufaj doświadczonym i profesjonalnie przygotowanym Mentorom, którzy współtworzą Stowarzyszenie Mentorów Przełom. Zdobądź się na odwagę by doświadczyć nowatorskiego podejścia!

Wejdź w dialog ze sobą i doświadczaj na nowo interakcji Wędrowiec – Przewodnik. Poczuj, że ta sama rzeczywistość może dawać nowe możliwości i prezentować się na nowo jeśli zaufasz wsparciu profesjonalnego Mentora.
Tak - Ty też możesz!
455.jpg

Mentorzy.org

Stowarzyszenie

Mentorów

PRZEŁOM

Dane

KRS: 0000484407

REGON: 146953511

NIP: 529-180-23-55

Koresp.

Ewa Wiejas – Lipiecka – sekretarz
Ströer Polska Sp. z o.o.
Plac Europejski 2
00-844 Warszawa

Siedziba

ul. Sportowa 74/8a

05-100

Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt z nami

Telefon: +48 691 444 565

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2019. Stowarzyszenie Mentorów PRZEŁOM