All for Joomla All for Webmasters

Wiesław Grabowski

Członek Stowarzyszenia Mentorów Przełom, Mentor
Działalność własna

Wiesław Grabowski
Dzięki swojemu doświadczeniu wnosi bardzo wiele jako lider do coachingu i mentoringu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na najwyższych stanowiskach menadżerskich w branży IT w obszarze usług doradczych i wdrożeniowych. Posiada bogate doświadczenie w zarzadzaniu organizacją zorientowaną projektowo, która realizowała jednocześnie ponad 20 projektów o różnej wielkości. Osiągane w pracy wyniki zawdzięcza pracy nad rozwojem zespołu i budowaniu kultury organizacyjnej. Swój model pracy opisuje metaforą „doświadczonego, dojrzałego i silnego dębu, dającego bezpieczeństwo i wyzwania, umożliwiającego spojrzenie z innej perspektywy a siłę czerpiącego z wartości”.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • „Stomil Sanok”,
  • Oracle Polska Sp. z o.o.

MENTORING MOIM ZDANIEM
„to zapraszanie i aktywne towarzyszenie do podróży w nieznane. W tej podróży działamy wspólnie pomimo a nie z powodu obawy o to co się wydarzyć może ”

REFERENCJE:
„Wieśku, Chciałbym Ci serdecznie podziękować za nasze spotkania, które z jednej strony odblokowały mnie psychicznie, a z drugiej dały pozytywnego kopa i wiarę we własne umiejętności, której czasami mi brakowało. Pobudziły mnie również do pozytywnego myślenia i zaktywizowały do dalszej wytężonej pracy nad własnymi słabościami. Praca z Tobą pozwoliła mi na szersze spojrzenie na przyszłość, i tą zawodową i tą prywatną. Utwierdziła mnie, że trzeba zapomnieć o drobnych niepowodzeniach, eliminować negatywne myślenie i skupić się na pozytywach, a na pewno „będzie dobrze”. Jesteś bardzo wymagającym nauczycielem, a podobno takich nauczycieli się najbardziej pamięta. Po każdej sesji miałem ciężkie wieczory pełne przemyśleń i planów. Dzięki pracy z Tobą codziennie walczę z własnymi słabościami i pewnie będzie to długa walka. Mam tego pełną świadomość. Obiecuję Ci walczyć dalej, a jak to ktoś mądry powiedział: jeżeli walczysz to znaczy, że wciąż wygrywasz.”

Andrzej, Dyrektor sieci sprzedaży w firmie motoryzacyjnej

EDUKACJA

  • Certyfikat Mentora (Clutterbuck Partnership, Mind Partners,
  • poziom Foundation - EMCC)
  • Project Management Professional wydany przez PMI
  • Prince2 Foundation wydany przez APM Group
  • MCZ Uniwersytet Warszawski & Univerity of Illinoi – MBA
  • Politechnika Śląska  -  Wydział Automatyki i Informatyki

Mentorzy.org

Stowarzyszenie

Mentorów

PRZEŁOM

Dane

KRS: 0000484407

REGON: 146953511

NIP: 529-180-23-55

Koresp.

Ewa Wiejas – Lipiecka – sekretarz
Ströer Polska Sp. z o.o.
Plac Europejski 2
00-844 Warszawa

Siedziba

ul. Sportowa 74/8a

05-100

Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt z nami

Telefon: +48 691 444 565

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright 2019. Stowarzyszenie Mentorów PRZEŁOM